Do grobu świętego Jana Pawła II – 4 dni

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:

1 dzień – Zbiórka na lotnisku o umówionej godzinie. Przelot do Rzymu. Transfer z lotniska do hotelu w Rzymie. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień – Śniadanie, zwiedzanie RZYMU: bazylika i plac św. Piotra, grób bł. Jana Pawła II, msza św. w kościele św. Ducha. Dalsze zwiedzanie: Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, plac Hiszpański ze słynnymi schodami
Hiszpańskimi, Fontanna di Trevi. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – Śniadanie, przejazd do RZYMU. Udział w Audiencji Generalnej (udział uzależniony jest od pobytu Ojca Świętego w Rzymie). Msza św., następnie dalsze zwiedzanie miasta: bazylika św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, bazylika Santa Maria Maggiore, Plac Republiki, bazylika św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – Śniadanie, zwiedzanie Rzymu antycznego: Katakumby św. Kaliksta (miejsce spoczynku pierwszych chrześcijan), Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, plac Wenecki. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przelot samolotem Polska-Rzym-Polska, 3 noclegi, wyżywienie: śniadania, 3 obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie.

UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty lokalnych przewodników.