Sanktuaria Polski północnej – 3 dni

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:

1 dzień – Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do RYWAŁDU KRÓLEWSKIEGO.
Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej oraz celi Prymasa Tysiąclecia. Przejazd do GIETRZWAŁDU. Zwiedzanie Sanktuarium Pani Ziemi Warmińskiej, nazywanego „polskim Lourdes”, w którym w 1877r. Matka Boża objawiła się dwóm dziewczynkom. Msza św., zwiedzanie: kościół Najświętszej Marii Panny, Kaplica Objawień, cudowne źródło. Obiadokolacja i nocleg w Gietrzwałdzie.

2 dzień – Śniadanie, przejazd do ŚWIĘTEJ LIPKI. Zwiedzanie bazyliki Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny wraz z krużgankami z zabytkowymi freskami, udział w koncercie organowym. Następnie przejazd do SEJN. Modlitwa w bazylice przed figurą Matki Bożej, koronowaną przez Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Przejazd do STUDZIENICZNEJ – Sanktuarium położonego na grobli, w otoczeniu wspaniałej scenerii mazurskich jezior. Msza św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej w kaplicy, którą w 1999r. odwiedził Papież Jan Paweł II. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Augustowa.

3 dzień – Śniadanie, przejazd do GRABARKI. Zwiedzanie najważniejszego Sanktuarium prawosławia w Polsce – monastyr Świętych Marty i Marii na Świętej Górze. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie Pielgrzymki w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 2 noclegi, 2 śniadania i 2 obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie.

UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty lokalnych przewodników.