Szlakiem świętych i cudów – 9 dni

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:

1 dzień – Wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Wenecji.

2 dzień – Śniadanie, przejazd do PADWY. Msza św. w bazylice św. Antoniego. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Rzymu.

3 dzień – Śniadanie, przejazd do RZYMU. Zwiedzanie: bazylika i plac św. Piotra, grób bł. Jana Pawła II, Msza św. w kościele św. Ducha. Dalsze zwiedzanie: Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, plac Hiszpański ze słynnymi schodami Hiszpańskimi, Fontanna di Trevi, Rzym Antyczny: Koloseum, Forum Romanum,
Kapitol. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – Śniadanie, przejazd do RZYMU. Udział w Audiencji Generalnej (udział uzależniony jest od pobytu Ojca Świętego w Rzymie). Msza św. Dalsze zwiedzanie: bazylika św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, bazylika Santa
Maria Maggiore, bazylika św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – Śniadanie, przejazd na MONTE CASSINO. Msza św. na polskim cmentarzu wojskowym. Przejazd na Półwysep Sorrentyński. Rejs na CAPRI, słynną wyspę wypoczynkową rzymskich cesarzy, znaną z pięknych widoków i śródziemnomorskiej roślinności. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Neapolu.

6 dzień – Śniadanie, przejazd do MONTE SAN ANGELO – nawiedzenie Groty Michała Archanioła. Następnie Msza św. w SAN GIOVANNI ROTONDO. Modlitwa przy Grobie Ojca Pio oraz zwiedzanie miejsc związanych ze Świętym. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w San Giovanni Rotondo.

7 dzień – Śniadanie, przejazd do LANCIANO. Msza św. w Sanktuarium Cudu Eucharystycznego, gdzie przechowywane są relikwie Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Następnie przejazd do LORETO. Zwiedzanie Sanktuarium, w którym znajduje się Domek Matki Bożej (przeniesiony tu z Nazaretu w XIII w.). Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Rimini.

8 dzień – Śniadanie, przejazd do SAN MARINO. Msza św. Zwiedzanie Republiki. Powrót do Rimini, czas wolny na plażowanie. Obiadokolacja i nocleg.

9 dzień – Śniadanie, powrót do Polski przez Austrię, Czechy. Msza św. w kościele Pielgrzyma w ok. Klagenfurtu. Powrót do domu w późnych godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 8 noclegów, wyżywienie: 8 śniadań, 8 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie.

UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty lokalnych przewodników.