Szlakiem wschodniej Polski – 2 dni

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:

1 dzień – Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do PORĄBKI USZEWSKIEJ – Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Zwiedzanie Groty Objawień, wybudowanej i poświęconej 8 grudnia 1904r. wraz z Kaplicą Najświętszego Sakramentu na wzór Groty Massabielskiej z Lourdes. Przejazd do DĘBOWCA. Msza św. Sanktuarium Matki Bożej z La Salette. Obiadokolacja i nocleg w domu pielgrzyma w Dębowcu.

2 dzień – Śniadanie, przejazd doI DUKLI, do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski. Msza św. Zwiedzanie śladami św. Jana z Dukli m.in.: Krzyż Pojednania, kaplica św. Jana, Góra Cergowa, Złota Studzienka z wodą uznawaną za uzdrawiającą, Góra Zaśpit, gdzie znajdowała się niegdyś pustelnia św. Jana.
Przejazd do KALWARII PACŁAWSKIEJ. Zwiedzanie Sanktuarium Męki Pańskiej, którego historia sięga XVII w. Udział w Drodze Krzyżowej, zwiedzanie: kościół Znalezienia Krzyża Świętego, 42 kaplice, z których 36 to tak zwane kaplice drążkowe, przy których odprawiane są nabożeństwa. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie Pielgrzymki w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 1 nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją, opieka pilota, ubezpieczenie.

UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty lokalnych przewodników.