Bieszczady – 3 dni

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 dzień – Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do NOWEGO WIŚNICZA: stary rynek z domami z XV w., ratusz, barokowy kościół o jednolitym w stylu wyposażeniu, korpus zamku z pięcioma basztami. Przejazd do SANOKA, dawnej stolicy ziemi sanockiej, gdzie na początku XV w. odbył się w tajemnicy ślub Władysława Jagiełły z trzecią żoną Elżbietą Granowską. Zwiedzanie miasta: m.in. cerkiew grekokatolicka Świętej Trójcy, rynek z ratuszem, Dom Mansjonarzy z XVII w. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – Śniadanie, przepiękna PĘTLA BIESZCZADZKA wokół Jeziora Solińskiego. Droga zachwyca widokami na góry, łączy miejscowości obfitujące w zabytki i atrakcje turystyczne m. in.: SOLINA (rejs statkiem po Zalewie Solińskim) – LESKO – POLAŃCZYK – CZARNA – USTRZYKI DOLNE. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – Śniadanie, przejazd do ŁAŃCUTA. Zwiedzanie zamku, jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce, słynącego ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otoczony jest starym, malowniczym parkiem w stylu angielskim. Powrót w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 2 noclegi, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie.
UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz rejsu statkiem.