Bieszczady i Lwów – 4 dni

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 dzień – Wyjazd w godz. rannych. Przejazd do NOWEGO WIŚNICZA: stary rynek z domami z XV w., ratusz, barokowy kościół o jednolitym w stylu wyposażeniu,
korpus zamku z pięcioma basztami. Przejazd do SANOKA, dawnej stolicy ziemi sanockiej, gdzie na początku XV w. odbył się w tajemnicy ślub Władysława Jagiełły z trzecią żoną Elżbietą Granowską. Zwiedzanie miasta: m.in. cerkiew grekokatolicka Świętej Trójcy, rynek z ratuszem, Dom Mansjonarzy z XVII w. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – Śniadanie, przejazd do LWOWA – miasta Wschodu i Zachodu, prawosławia i katolicyzmu. Zwiedzanie m.in.: rynek, pomnik Adama Mickiewicza, cerkiew św. Jura, ratusz, Katedra Łacińska, Opera Lwowska, Pałac Potockich, kwatera Orląt wowskich na cmentarzu Łyczakowskim. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – Śniadanie, MAŁA PĘTLA BIESZCZADZKA wokół Jeziora Solińskiego. Droga zachwyca pięknymi widokami na góry, łączy miejscowości obfitujące w zabytki i atrakcje turystyczne: LESKO – SOLINA – POLAŃCZYK – CZARNA – USTRZYKI DOLNE. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień – Śniadanie, przejazd do ŁAŃCUTA. Zwiedzanie zamku, jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce, słynącego ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otoczony jest starym, malowniczym parkiem w stylu angielskim. Powrót w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 3 noclegi, wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie.
UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty lokalnego przewodnika