Kotlina Kłodzka i czeskie skalne miasto

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 dzień – Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do KŁODZKA, położonego nad Nysą Kłodzką, jednego z najstarszych miast na Śląsku. Zwiedzanie: Twierdza Kłodzka, gotycki most św. Jana, Kościół Parafialny Wniebowzięcia NMP. Przejazd do CZERMNEJ: barokowa Kaplica Czaszek, następnie do KUDOWY ZDRÓJ: założony w XVII w. na wzór parków angielskich park zdrojowy. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.
2 dzień – Śniadanie, przejazd do Czech. Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast skalnych Europy (SKAŁY ADRSZPASKIE).Te fantastyczne formy skalne otoczone lasami iglastymi od lat przyciągają rzesze turystów. Następnie przejazd do WAMBIERZYC, nazywanych Kłodzką Jerozolimą, pięknej miejscowości, w której znajduje się Kalwaria Wambierzycka (największe w Polsce założenie pielgrzymkowe). Zwiedzanie bazyliki pod wezwaniem NMP, skansenu oraz Mini Zoo. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – Śniadanie, przejazd do znanej miejscowości uzdrowiskowej DUSZNIKI ZDRÓJ – zwiedzanie Muzeum Papiernictwa, a następnie do POLANICY ZDRÓJ – spacer po parku zdrojowym z pijalnią wód. Powrót do domu w godzinach wieczornych.
 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 2 noclegi, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie.
UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.