Pieniny – 3 dni

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 dzień – Wyjazd w godzinach rannych. Przyjazd do LUDŹMIERZA. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej Ludźmierskiej Królowej Podhala (ogród różańcowy). Przejazd do DĘBNA – wizyta w drewnianym kościele św. Michała Archanioła, wpisanym do rejestru zabytków UNESCO. Przejazd do SZCZAWNICY, „królowej
polskich wód”. Zwiedzanie uzdrowiska posiadającego 12 źródeł wód mineralnych lub wyjazd kolejką na PALENICĘ. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień – Śniadanie, przejazd do objętego rezerwatem WĄWOZU HOMOLE, największej atrakcji przyrodniczej i geologicznej Małych Pienin. Spływ Dunajcem do Szczawnicy – fascynująca wycieczka przez Pieniny tradycyjnymi łodziami flisackimi. Obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – Śniadanie, zwiedzanie wzniesionego w XIV w. zamku w NIEDZICY, który strzegł dawniej północnej granicy Węgier. Przejazd do CZORSZTYNA. Zwiedzanie ruin zamku, leżących na wzniesieniu nad wyjątkowo malowniczym Jeziorem Czorsztyńskim. Dodatkowo, rozlega się stamtąd jedyny w swoim rodzaju, przepiękny widok na zamek w Niedzicy. Powrót w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 2 noclegi, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie.
UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.