Zakopane – Termy Podhalańskie- 3 dni

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 dzień – Wyjazd w godzinach rannych, przejazd do LUDŹMIERZA. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej Ludźmierskiej Królowej Podhala (ogród różańcowy). Przejazd do DĘBNA – wizyta w drewnianym kościele św. Michała Archanioła z końca XV w. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – Śniadanie, przejazd do ZAKOPANEGO, zwiedzanie m.in.: Krupówki – jeden z najsłynniejszych deptaków w Polsce, cmentarz na Pęksowym Brzyzku, gdzie spoczywają zasłużeni dla miasta, kultury polskiej i Tatr. Spacer po malowniczej Dolinie Kościeliskiej: Wąwóz Kraków, Jaskinia Mroźna (wstęp dodatkowo płatny, dla chętnych). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg (Istnieje możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasy lub wieczorku tanecznego).

3 dzień – Śniadanie, pobyt w termach w SZAFLARACH (zespół całorocznych basenów termalnych, zewnętrznych i wewnętrznych, wyposażonych w różnorodne urządzenia do hydromasażu takie, jak: bicze wodne, ławki do masażu wodnego, leżanki, gejzery wodne; łaźnia parowa, jacuzzi). Powrót w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 2 noclegi, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opieka pilota, ubezpieczenie.
UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.