WIEDEŃ, OŁOMUNIEC W TERMINIE 22 – 24.04.2022

WIEDEŃ, OŁOMUNIEC W TERMINIE 22 – 24.04.2022

PROGRAM RAMOWY*:

1 dzień (22.04.2022): wyjazd w godzinach porannych. Przejazd przez Czechy do Austrii. Przyjazd do Wiednia – zwiedzanie m.in. Stare Miasto – Katedra Św. Szczepana – symbol miasta, ulica Graben z Kolumną Św. Trójcy, Kohlmarkt. Następnie spacer dziedzińcami Hofburga – dawnego pałacu cesarskiego i zimowej rezydencji Habsburgów. Czas wolny. Przejazd do obiektu noclegowego, obiadokolacja i nocleg.

 

2 dzień (23.04.2022): śniadanie, ciąg dalszy zwiedzania Wiednia. Przejazd do Schönbrunn – letniej rezydencji Habsburgów. Spacer po ogrodach – Glorietta, fontanna Neptuna, Powozownia. Następnie przejazd na wzgórze Kahlenberg, z którego roztacza się panorama Wiednia, w programie m.in. kościół Św. Józefa. Obiadokolacja w centrum miasta. Powrót do obiektu noclegowego.

 

3 dzień (24.04.2022): śniadanie, przejazd do Ołomuńca, zwiedzanie – katedra św. Wacława, Ratusz gotycki, Kolumna Trójcy Przenajświętszej, Zegar astronomiczny. W trakcie zwiedzania przerwa na kawkę. Powrót do Żywca w godzinach wieczornych.

 

 

Cena: 685 zł od osoby + ok. 50 EUR bilety wstępu

W cenie: przejazd autokarem, 2 noclegi, 2 śniadania, 1 obiadokolacja w obiekcie noclegowym, 1 obiadokolacja w restauracji w centrum miasta, opieka pilota, opieka przewodnika miejskiego, ubezpieczenie KL i NNW.

*KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE