O NAS
 
NASZA FLOTA
 
BILETY
 
 WYCIECZKI
 
WCZASY
LAST MINUTE
WYPOCZYNEK DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY
PIELGRZYMKI
 
UBEZPIECZENIA
 
KONTAKT
 
 
  PRZEWOZY AUTOKAROWE *** ZNIŻKI DLA STAŁYCH KLIENTÓW ***   W OKRESIE od 1.10.2014 do 31.03.2015 PROMOCYJNE CENY ZA WYNAJEM AUTOKARÓW ! ! !  ***  Zadzwoń do nas i sprawdź nasze ceny ! Możesz kupić bilet nie wychodząc z domu - kup bilet on-line !  
 

PIELGRZYMKI

Częstochowa i
Góry Świętokrzyskie - 2 dni


Wileńskimi śladami św.
siostry Faustyny - 4 dni


Górskie Sanktuarium
Maryjne - 9 dni


W hołdzie Licheńskiej Pani
2 dni


Na Maryjnym szlaku Austrii i
Niemiec - 4 dni


Do Maryi Królowej Pokoju w
Medjugorje - 8 dni


Z modlitwą do Lwowa i na
Kresy - 6 dni


Sanktuaria Polski północnej
3 dni


Do grobu świętego
Jana Pawła II - 4 dni


Sanktuaria Maryjne Europy
10 dni


Sanktuaria Maryjne Francji, Szwajcarii i Austrii - 9 dni

Sanktuaria polski południowej i Levoca - 2 dni

Sanktuaria Litwy - 5 dni

Śladami św. Pawła po Grecji
10 dni


Szlakiem Włoskich - 11 dni

Śladami Jezusa po Ziemi Świętej - 8 dni

Do grobu świętego Jana
Pawła II - 4 dni


Włochy południowe i Sycylia - 10 dni

Szlakiem pielgrzymkowym
po Włoszech - 7 dni


Szlakiem świętych i cudów -
9 dni


Szlakiem wiary i męczeństwa - 2 dni

Na ziemi św. Wacława
- 3 dni

Szlakiem wschodniej Polski
- 2 dni

  Górskie Sanktuaria Maryjne - 9 dni

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:

1 dzień – Wyjazd w godz. rannych. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch. Msza św. w Sanktuarium M.B. Różańcowej w MARIA WORTH w ok. Klagenfurtu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Tarvisio.
2 dzień – Śniadanie, przejazd do MEDIOLANU. Zwiedzanie miasta: katedra – jedna z największych gotyckich budowli w Europie, Zamek Sforzesco, klasztor Santa Maria Delle Grazie ze słynnym freskiem Leonarda da Vinci „Ostatnia Wieczerza”. Przejazd do OROPY. Msza św. w Sanktuarium Czarnej Madonny, najważniejszego miejsca kultu Matki Bożej w Piemoncie. Obiadokolacja i nocleg w domu pielgrzyma w Oropie.
3 dzień – Śniadanie, przejazd do TURYNU. Zwiedzanie: plac San Carlo, Pałac Carignano, Pałac Madama, katedra, gdzie przechowywany jest Całun Turyński – możliwość zobaczenia repliki. Następnie przejazd do SACRA DI SAN MICHELE, potężnego ufortyfi kowanego klasztoru ojców Rossinianów, jednego z najstarszych miejsc kultu Michała Archanioła w Europie. Przejazd do Francji do LA SALETTE – Sanktuarium Maryjnego położonego w przepięknej scenerii francuskich Alp. Msza św. Zwiedzanie miejsc objawień Matki Bożej: bazylika, źródełko tryskające cudowną wodą. Obiadokolacja i nocleg w domu pielgrzyma w La Salette.
4 dzień – Śniadanie, Msza św. Następnie przejazd do LOURDES – największego we Francji i jednego z największych na świecie ośrodków kultu maryjnego, gdzie w 1858r. miały miejsce Objawienia Matki Bożej. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Wieczorem udział w Procesji Światła.
5 dzień – Śniadanie, Msza św. Zwiedzanie Sanktuarium: bazylika Niepokalanego Poczęcia, bazylika Różańcowa, Grota Objawień Massabielle, bazylika św. Piusa. Spacer śladami Bernadetty, udział w procesjach: Eucharystycznej oraz Światła w godz. wieczornych. Obiadokolacja i nocleg.
6 dzień – Msza św. w Grocie Objawień. Śniadanie, przejazd do CARCASSONNE. Zwiedzanie imponującej, średniowiecznej twierdzy, zrekonstruowanej w XIX w. Przejazd do AVIGNON. Zwiedzanie miasta, otoczonego potężnymi murami, które w XIV wieku za sprawą papieża Klemensa V stało się siedzibą papiestwa. Zwiedzanie m.in.: bazylika Matki Bożej Domsów, Mały i Duży Pałac Papieski, most św. Benezeta, plac Zegarowy. Obiadokolacja i nocleg w Avignon.
7 dzień – Śniadanie, Msza św. Przejazd na Lazurowe Wybrzeże do CANNES. Spacer Aleją Gwiazd i Bulwarem La Croisette. Następnie przejazd do KSIĘSTWA MONACO, będącego drugim po Watykanie najmniejszym niezależnym państwem świata. Zwiedzanie m.in.: Pałac Książęcy – siedziba rodu Grimaldich oraz katedra, w której m.in. pochowana została Księżna Grace. Wizyta w najbardziej ekskluzywnej części Monaco - Monte Carlo. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Savony.
8 dzień – Śniadanie, przejazd do SPIAZZI, gdzie czczona jest Madonna della Corona (pięknie usytuowane sanktuarium, niejako zaczepione na skale, otoczone koroną alpejskich szczytów). Msza św. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Powrót do Polski w godzinach nocnych.


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 7 noclegów, wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie.

UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty lokalnych przewodników

 

 
 

 
 
Członek
Beskidzkie Izby
Turystyki

Biuro Turystyczno-Przewozowe "Beskid Trans"
34-300 Żywiec, ul. Dworcowa 52
tel./fax.: 033 861 30 20, 861 00 64, tel. Kom. 0606 109 000, 0606 104 000