O NAS
 
NASZA FLOTA
 
BILETY
 
 WYCIECZKI
 
WCZASY
LAST MINUTE
WYPOCZYNEK DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY
PIELGRZYMKI
 
UBEZPIECZENIA
 
KONTAKT
 
 
  PRZEWOZY AUTOKAROWE *** ZNIŻKI DLA STAŁYCH KLIENTÓW ***   W OKRESIE od 1.10.2014 do 31.03.2015 PROMOCYJNE CENY ZA WYNAJEM AUTOKARÓW ! ! !  ***  Zadzwoń do nas i sprawdź nasze ceny ! Możesz kupić bilet nie wychodząc z domu - kup bilet on-line !  
 

PIELGRZYMKI

Częstochowa i
Góry Świętokrzyskie - 2 dni


Wileńskimi śladami św.
siostry Faustyny - 4 dni


Górskie Sanktuarium
Maryjne - 9 dni


W hołdzie Licheńskiej Pani
2 dni


Na Maryjnym szlaku Austrii i
Niemiec - 4 dni


Do Maryi Królowej Pokoju w
Medjugorje - 8 dni


Z modlitwą do Lwowa i na
Kresy - 6 dni


Sanktuaria Polski północnej
3 dni


Do grobu świętego
Jana Pawła II - 4 dni


Sanktuaria Maryjne Europy
10 dni


Sanktuaria Maryjne Francji, Szwajcarii i Austrii - 9 dni

Sanktuaria polski południowej i Levoca - 2 dni

Sanktuaria Litwy - 5 dni

Śladami św. Pawła po Grecji
10 dni


Szlakiem Włoskich - 11 dni

Śladami Jezusa po Ziemi Świętej - 8 dni

Do grobu świętego Jana
Pawła II - 4 dni


Włochy południowe i Sycylia - 10 dni

Szlakiem pielgrzymkowym
po Włoszech - 7 dni


Szlakiem świętych i cudów -
9 dni


Szlakiem wiary i męczeństwa - 2 dni

Na ziemi św. Wacława
- 3 dni

Szlakiem wschodniej Polski
- 2 dni

  Z modlitwą do Lwowa i na Kresy - 6 dni

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:

1 dzień – Wyjazd w godzinach rannych, przejazd na Ukrainę. Msza św. w kościele
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w RUDKACH, w którym w 1876 roku pochowany został Aleksander Fredro. Przejazd do ŻÓŁKWI, miasta założonego przez Stanisława Żółkiewskiego pod koniec XVI w. Zwiedzanie kościoła św. Wawrzyńca z kryptami grobowymi rodziny Żółkiewskich, Daniłowiczów i Sobieskich (rodziców i dziadków Jana III Sobieskiego). Przejazd do Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
2 dzień – Śniadanie, zwiedzanie LWOWA m.in.: Stare Miasto, rynek, ratusz, katedra Łacińska, kaplica Boimów, katedra Ormiańska, katedra Prawosławna, Wysoki Zamek, Wały Hetmańskie, pomnik Adama Mickiewicza, Cmentarz Janowski, Sobór św. Jura, Opera Lwowska. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
3 dzień – Śniadanie, przejazd do OLESKA, miasta narodzin króla Jana III Sobieskiego. Zwiedzanie zamku oraz zbiorów Lwowskiej Galerii Sztuki. Następnie przejazd do POCZAJOWA. Zwiedzanie Ławry Poczajowskiej – najważniejszego prawosławnego Sanktuarium Maryjnego na Ukrainie. Przejazd do KRZEMIEŃCA, Msza św. w kościele św. Stanisława. Zwiedzanie: dworek, w którym urodził się Juliusz Słowacki, Liceum Krzemienieckie, Góra Królowej Bony. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Krzemieńcu.
4 dzień – Śniadanie, przejazd do ZBARAŻA. Msza św. w kościele oo. Bernardynów pw. św. Antoniego. Zwiedzanie ruin Zamku Zbarskich, znanego z bohaterskiej obrony Polaków przed oddziałami Chmielnickiego i Tatarami. Następnie przejazd do SKAŁY PODOLSKIEJ, gdzie podziwiać można zawieszone na stromej skale nad rzeką Zbrucz piękne ruiny Zamku Lanckorońskich i Tarłów. Przejazd do KAMIEŃCA PODOLSKIEGO - zwiedzanie stolicy Podola: katedra św. Piotra i Pawła, Rynek Staromiejski z ratuszem, twierdza, skalny jar rzeki Smotrycz. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Kamieńcu Podolskim.
5 dzień – Śniadanie, przejazd do CHOCIMIA. Zwiedzanie twierdzy oraz spacer po polach bitew, które miały tu miejsce w XVI i XVII w. Następnie przejazd do OKOPÓW ŚW. TRÓJCY: zwiedzanie bastionu ze wspaniałym widokiem na rzeki Dniestr i Zbrucz. Msza św. w JAZŁOWCU w klasztorze sióstr Niepokalanek. Przejazd do TARNOPOLA – miasta, które do pierwszego rozbioru Polski w 1772r. pozostawało w granicach Rzeczypospolitej. Spacer po starówce: barokowy kościół Dominikanów, zamek Tarnowskich nad Seretem. Przejazd do hotelu we Lwowie. Obiadokolacja i nocleg.
6 dzień – Śniadanie, dalsze zwiedzanie LWOWA: Cmentarz Łyczakowski, kwatera Orląt Lwowskich. Góra Zamkowa z kopcem Unii Lubelskiej (piękna panorama miasta). Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 5 noclegów, wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie.

UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty lokalnych przewodników.

 
 

 
 
Członek
Beskidzkie Izby
Turystyki

Biuro Turystyczno-Przewozowe "Beskid Trans"
34-300 Żywiec, ul. Dworcowa 52
tel./fax.: 033 861 30 20, 861 00 64, tel. Kom. 0606 109 000, 0606 104 000