O NAS
 
NASZA FLOTA
 
BILETY
 
 WYCIECZKI
 
WCZASY
LAST MINUTE
WYPOCZYNEK DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY
PIELGRZYMKI
 
UBEZPIECZENIA
 
KONTAKT
 
 
  PRZEWOZY AUTOKAROWE *** ZNIŻKI DLA STAŁYCH KLIENTÓW ***   W OKRESIE od 1.10.2014 do 31.03.2015 PROMOCYJNE CENY ZA WYNAJEM AUTOKARÓW ! ! !  ***  Zadzwoń do nas i sprawdź nasze ceny ! Możesz kupić bilet nie wychodząc z domu - kup bilet on-line !  
 

PIELGRZYMKI

Częstochowa i
Góry Świętokrzyskie - 2 dni


Wileńskimi śladami św.
siostry Faustyny - 4 dni


Górskie Sanktuarium
Maryjne - 9 dni


W hołdzie Licheńskiej Pani
2 dni


Na Maryjnym szlaku Austrii i
Niemiec - 4 dni


Do Maryi Królowej Pokoju w
Medjugorje - 8 dni


Z modlitwą do Lwowa i na
Kresy - 6 dni


Sanktuaria Polski północnej
3 dni


Do grobu świętego
Jana Pawła II - 4 dni


Sanktuaria Maryjne Europy
10 dni


Sanktuaria Maryjne Francji, Szwajcarii i Austrii - 9 dni

Sanktuaria polski południowej i Levoca - 2 dni

Sanktuaria Litwy - 5 dni

Śladami św. Pawła po Grecji
10 dni


Szlakiem Włoskich - 11 dni

Śladami Jezusa po Ziemi Świętej - 8 dni

Do grobu świętego Jana
Pawła II - 4 dni


Włochy południowe i Sycylia - 10 dni

Szlakiem pielgrzymkowym
po Włoszech - 7 dni


Szlakiem świętych i cudów -
9 dni


Szlakiem wiary i męczeństwa - 2 dni

Na ziemi św. Wacława
- 3 dni

Szlakiem wschodniej Polski
- 2 dni

  Sanktuaria Maryjne Europy - 10 dni

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:

1 dzień – Wyjazd w godz. południowych. Przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy do Francji.
2 dzień – Przyjazd do NICEI w godz. dopołudniowych. Msza św. Czas wolny na plażowanie w stolicy Lazurowego Wybrzeża. Zakwaterowanie w hotelu w godz. popołudniowych, obiadokolacja i nocleg.
3 dzień – Śniadanie, przejazd do CARCASSONNE. Zwiedzanie imponującej, średniowiecznej twierdzy, której powstanie datuje się na V w n.e. Przejazd do LOURDES – największego we Francji i jednego z największych na świecie
ośrodków kultu maryjnego, gdzie w 1858r. miały miejsce Objawienia Matki Bożej. Msza św. w Sanktuarium. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem udział w Procesji Światła. Obiadokolacja i nocleg.
4 dzień – Śniadanie. Msza św., zwiedzanie Sanktuarium: bazylika Niepokalanego Poczęcia, bazylika Różańcowa, Grota Objawień Massabielle ze źródłem uzdrawiającej wody, bazylika św. Piusa. Udział w procesjach: Eucharystycznej
oraz Światła w godz. wieczornych. Obiadokolacja i nocleg.
5 dzień – Śniadanie. Msza św. Przejazd do PONFERRADY na nocleg (miasto w hiszpańskiej prowincji Castilla Leon na szlaku św. Jakuba). Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Wieczorem spacer do Twierdzy Templariuszy. Nocleg.
6 dzień – Śniadanie. Przejazd do SANTIAGO DE COMPOSTELLA, jednego z najważniejszych sanktuariów Europy, które jest miejscem pochówku św. Jakuba Apostoła. Udział w międzynarodowej Mszy św. Zwiedzanie katedry i modlitwa przy grobie św. Jakuba. Przejazd do FATIMY, gdzie w 1917r. Matka Boska ukazała się trojgu pastuszkom, aby przekazać im Tajemnice Fatimskie. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
7 dzień – Śniadanie. Msza św. Zwiedzanie Sanktuarium: Kaplica Objawień, bazylika Matki Boskiej Różańcowej z grobami Franciszka, Łucji i Hiacynty, bazylika Świętej Trójcy. Po południu przejazd do BATALHI - zwiedzanie opactwa Matki Bożej Zwycięskiej, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Powrót do Fatimy, obiadokolacja. Wieczorem udział w Procesji Różańcowej. Nocleg.
8 dzień – Śniadanie. Msza św. Przejazd na CABO DA ROCCA, najdalej na zachód wysunięty przylądek Europy. Skalisty brzeg przylądka wznosi się pionową ścianą 144m ponad poziom Oceanu Atlantyckiego, gwarantując zapierające dech w piersiach widoki. Następnie przejazd do LIZBONY. Zwiedzanie stolicy Portugalii: dzielnica Belem z klasztorem Hieronimitów, katedra, Most 25 Kwietnia. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja i nocleg.
9 dzień – Śniadanie. Przejazd do SALAMANKI. Zwiedzanie m.in.: średniowieczna katedra z XII w., uniwersytet - najstarsza uczelnia w Hiszpanii, z charakterystyczną, misternie zdobioną fasadą, Plaza Mayor. Przejazd do AVILA, Msza św. Zwiedzanie konwentu św. Teresy, obronnych murów miejskich (imponujące średniowieczne fortyfi kacje, zbrojone 90 wieżyczkami, rozciągają
się na długości prawie 3km i górują majestatycznie nad miastem). Obiadokolacja i nocleg w okolicach Madrytu.
10 dzień – Śniadanie. Przejazd do MADRYTU. Zwiedzanie m.in.: Gran Via, Pałac Królewski, plac Hiszpański, Puerta del Sol, Fontanna Cybele. Przejazd do SARAGOSSY. Msza św., zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej El Pilar. Obiadokolacja i nocleg w Lleidzie.
11 dzień – Śniadanie. Przejazd na MONTSERRAT - sanktuarium usytuowane malowniczo na wysokości 1200m na górskich zboczach masywu Montserrat. Msza św. Zwiedzanie klasztoru Benedyktynów z fi gurą Czarnej Madonny. Przejazd
do BARCELONY. Zwiedzanie perły Katalonii: budowle olimpijskie na Wzgórzu Montjuic, Ramblas, Pomnik Kolumba, Sagrada Familia, Park Guel. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu na Costa Brava.
12 dzień – Śniadanie. Przejazd do LA SALETTE – Sanktuarium Maryjnego położonego w przepięknej scenerii francuskich Alp. Msza św. Zwiedzanie miejsc objawień Matki Bożej: bazylika, źródełko tryskające cudowną wodą. Obiadokolacja i nocleg w domu pielgrzyma w La Salette.
13 dzień – Śniadanie. Msza św. Przejazd do LUZERNY. Zwiedzanie: Most Kapliczny, kościół Jezuitów, fontanna św. Floriana. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Innsbrucka.
14 dzień – Śniadanie. Wyjazd do Polski, powrót w późnych godzinach wieczornych.
Cena: 2915 zł
ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 12 noclegów, 12 śniadań, 12 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie (w tym od chorób przewlekłych i nowotworowych).

UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty lokalnych przewodników.

 
 

 
 
Członek
Beskidzkie Izby
Turystyki

Biuro Turystyczno-Przewozowe "Beskid Trans"
34-300 Żywiec, ul. Dworcowa 52
tel./fax.: 033 861 30 20, 861 00 64, tel. Kom. 0606 109 000, 0606 104 000