O NAS
 
NASZA FLOTA
 
BILETY
 
 WYCIECZKI
 
WCZASY
LAST MINUTE
WYPOCZYNEK DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY
PIELGRZYMKI
 
UBEZPIECZENIA
 
KONTAKT
 
 
  PRZEWOZY AUTOKAROWE *** ZNIŻKI DLA STAŁYCH KLIENTÓW ***   W OKRESIE od 1.10.2014 do 31.03.2015 PROMOCYJNE CENY ZA WYNAJEM AUTOKARÓW ! ! !  ***  Zadzwoń do nas i sprawdź nasze ceny ! Możesz kupić bilet nie wychodząc z domu - kup bilet on-line !  
 

PIELGRZYMKI

Pielgrzymki
Częstochowa i
Góry Świętokrzyskie - 2 dni


Wileńskimi śladami św.
siostry Faustyny - 4 dni


Górskie Sanktuarium
Maryjne - 9 dni


W hołdzie Licheńskiej Pani
2 dni


Na Maryjnym szlaku Austrii i
Niemiec - 4 dni


Do Maryi Królowej Pokoju w
Medjugorje - 8 dni


Z modlitwą do Lwowa i na
Kresy - 6 dni


Sanktuaria Polski północnej
3 dni


Do grobu świętego
Jana Pawła II - 4 dni


Sanktuaria Maryjne Europy
10 dni


Sanktuaria Maryjne Francji, Szwajcarii i Austrii - 9 dni

Sanktuaria polski południowej i Levoca - 2 dni

Sanktuaria Litwy - 5 dni

Śladami św. Pawła po Grecji
10 dni


Szlakiem Włoskich - 11 dni

Śladami Jezusa po Ziemi Świętej - 8 dni

Do grobu świętego Jana
Pawła II - 4 dni


Włochy południowe i Sycylia - 10 dni

Szlakiem pielgrzymkowym
po Włoszech - 7 dni


Szlakiem świętych i cudów -
9 dni


Szlakiem wiary i męczeństwa - 2 dni

Na ziemi św. Wacława
- 3 dni

Szlakiem wschodniej Polski
- 2 dni

  Śladami Jezusa po Ziemi Świętej - 8 dni

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:

1 dzień – Transfer autokarem na lotnisko. Przelot do Tel Avivu. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w Jerozolimie.
2 dzień – Śniadanie, przejazd do AIN KAREM – miejsca narodzin św. Jana Chrzciciela, zwiedzanie kościoła Nawiedzenia. Przejazd do BETLEJEM, Msza św. Zwiedzanie miasta: bazylika Narodzenia Pańskiego, Grota św. Hieronima, kościół św. Katarzyny, Pole Pasterzy. Powrót do JEROZOLIMY. Zwiedzanie: Yad Vashem – instytut i muzeum poświęcone żydowskim ofiarom Holokaustu, Menora, Parlament Izraela – Kneset. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
3 dzień – Śniadanie, przejazd do CEZAREI, kiedyś rzymskiej stolicy Palestyny z Nowego Testamentu, miasta Heroda Wielkiego, gdzie zachował się m.in. rzymski akwedukt oraz amfiteatr. Następnie zwiedzanie HAJFY: Góra Karmel, Grota Eliasza, Sanktuarium Stella Maris. Następnie przejazd na Górę Przemienienia Pańskiego TABOR. Przejazd do NAZARETU, zwiedzanie groty i bazyliki Zwiastowania Najświętszej Marii Panny, kościół św. Józefa, Msza św. Obiadokolacja i nocleg w Galilei.
4 dzień – Śniadanie, przejazd do KANY GALILEJSKIEJ, możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Rejs statkiem po JEZIORZE GALILEJSKIM. Następnie zwiedzanie TABGHA: miejsce rozmnożenia chleba i ryb, kościół Prymatu św. Piotra, Msza św. Wizyta w KAFARNAUM, mieście Jezusa. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
5 dzień – Śniadanie, przejazd do JARDENIT nad rzeką Jordan – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Dalszy przejazd przez Dolinę Jordanu nad Morze Martwe. Po drodze postój w JERYCHO pod Górą Kuszenia, gdzie przebywał Jezus w czasie czterdziestodniowego postu. Czas wolny na kąpiel w MORZU MARTWYM. Przejazd przez PUSTYNIĘ JUDZKĄ do hotelu w Jerozolimie. Obiadokolacja i nocleg.
6 dzień – Śniadanie, zwiedzanie starej JEROZOLIMY: bazylika Grobu Bożego, Msza św., Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, kościół św. Anny, Konwent Ecce Homo, Wzgórze Syjon, Wieczernik, kościół Zaśnięcia NMP, meczet Al-Aksa, Kopuła Skały, Ściana Płaczu. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
7 dzień – Śniadanie, dalsze zwiedzanie Jerozolimy – Sanktuaria GÓRY OLIWNEJ: miejsce Wniebowstąpienia, gdzie - według Dziejów Apostolskich i tradycji - Zmartwychwstały pożegnał się z uczniami, Dominus Flevit (gdzie - według Ewangelii św. Łukasza - Jezus Chrystus zapłakał i przepowiedział upadek Jerozolimy), kościół Pater Noster z modlitwą „Ojcze Nasz” wypisaną w 62 językach na płytkach ceramicznych, Ogród Oliwny, bazylika Agonii, kościół św. Piotra in Gallicantu. Przejazd do BETANII, zwiedzanie Sanktuarium Łazarza, Marii i Marty. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
8 dzień – Śniadanie, transfer na lotnisko do Tel Avivu. Przylot do Polski, transfer autokarem. Zakończenie Pielgrzymki.


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przelot na trasie Polska-Tel Aviv-Polska, przejazd komfortowym autokarem, 7 noclegów, wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie.

 
 

 
 
Członek
Beskidzkie Izby
Turystyki

Biuro Turystyczno-Przewozowe "Beskid Trans"
34-300 Żywiec, ul. Dworcowa 52
tel./fax.: 033 861 30 20, 861 00 64, tel. Kom. 0606 109 000, 0606 104 000