O NAS
 
NASZA FLOTA
 
BILETY
 
 WYCIECZKI
 
WCZASY
LAST MINUTE
WYPOCZYNEK DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY
PIELGRZYMKI
 
UBEZPIECZENIA
 
KONTAKT
 
 
  PRZEWOZY AUTOKAROWE *** ZNIŻKI DLA STAŁYCH KLIENTÓW ***   W OKRESIE od 1.10.2014 do 31.03.2015 PROMOCYJNE CENY ZA WYNAJEM AUTOKARÓW ! ! !  ***  Zadzwoń do nas i sprawdź nasze ceny ! Możesz kupić bilet nie wychodząc z domu - kup bilet on-line !  
 

PIELGRZYMKI

Częstochowa i
Góry Świętokrzyskie - 2 dni


Wileńskimi śladami św.
siostry Faustyny - 4 dni


Górskie Sanktuarium
Maryjne - 9 dni


W hołdzie Licheńskiej Pani
2 dni


Na Maryjnym szlaku Austrii i
Niemiec - 4 dni


Do Maryi Królowej Pokoju w
Medjugorje - 8 dni


Z modlitwą do Lwowa i na
Kresy - 6 dni


Sanktuaria Polski północnej
3 dni


Do grobu świętego
Jana Pawła II - 4 dni


Sanktuaria Maryjne Europy
10 dni


Sanktuaria Maryjne Francji, Szwajcarii i Austrii - 9 dni

Sanktuaria polski południowej i Levoca - 2 dni

Sanktuaria Litwy - 5 dni

Śladami św. Pawła po Grecji
10 dni


Szlakiem Włoskich - 11 dni

Śladami Jezusa po Ziemi Świętej - 8 dni

Do grobu świętego Jana
Pawła II - 4 dni


Włochy południowe i Sycylia - 10 dni

Szlakiem pielgrzymkowym
po Włoszech - 7 dni


Szlakiem świętych i cudów -
9 dni


Szlakiem wiary i męczeństwa - 2 dni

Na ziemi św. Wacława
- 3 dni

Szlakiem wschodniej Polski
- 2 dni

 

Do grobu świętego Jana Pawła II - 4 dni

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:

1 dzień – Wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Wenecji.
2 dzień – Śniadanie, przejazd do PADWY. Msza św. w bazylice św. Antoniego – patrona rzeczy zaginionych i głównego autora kazań głoszonych przez papieża Grzegorza IX. Przejazd do BOLONII – jednego z najpiękniejszych włoskich miast. Zwiedzanie m.in.: plac Neptuna, plac Maggiore z dwiema krzywymi wieżami, kościół św. Dominika - założyciela zakonu dominikanów, w którym pochowane
są szczątki Świętego. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Rimini.
3 dzień – Śniadanie, przejazd do LORETO. Zwiedzanie Sanktuarium, w którym znajduje się Domek Matki Bożej (przeniesiony tu z Nazaretu w XIII w.). Przejazd do LANCIANO. Msza św. w Sanktuarium Cudu Eucharystycznego, gdzie przechowywane są relikwie Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Obiadokolacja
i nocleg w hotelu w San Giovanni Rotondo.
4 dzień – Śniadanie, Msza św. w SAN GIOVANNI ROTONDO. Modlitwa przy grobie
Ojca Pio oraz zwiedzanie miejsc związanych ze Świętym. Przejazd do MONTE SAN ANGELO – nawiedzenie Groty Michała Archanioła. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicy Neapolu.
5 dzień – Śniadanie, przejazd do POMPEI. Msza św. w Sanktuarium M.B. Różańcowej, ufundowanym przez błogosławionego Bartłomieja Longo. Zwiedzanie terenu wykopalisk antycznego miasta, zasypanego popiołem
wulkanicznym w I w. n.e. Przejazd na MONTE CASSINO. Modlitwa na polskim cmentarzu wojskowym, następnie zwiedzanie opactwa o. Benedyktynów. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicy Rzymu.
6 dzień – Śniadanie, przejazd do RZYMU. Zwiedzanie: bazylika i plac św. Piotra, grób bł. Jana Pawła II, Msza św. w kościele św. Ducha. Dalsze zwiedzanie: plac Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, plac Hiszpański ze słynnymi schodami Hiszpańskimi, Fontanna di Trevi. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
7 dzień – Śniadanie, przejazd do RZYMU. Udział w Audiencji Generalnej (udział uzależniony jest od pobytu Ojca Świętego w Rzymie). Msza św., następnie dalsze zwiedzanie miasta: bazylika św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, bazylika Santa Maria Maggiore, plac Republiki, bazylika św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
8 dzień – Śniadanie, przejazd do RZYMU. Dalsze zwiedzanie miasta: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, plac Wenecki. Przejazd do ASYŻU – rodzinnego miasta św. Franciszka. Msza św. Zwiedzanie śladami Świętego: bazylika Matki Bożej Anielskiej, Porcjunkula, bazylika św. Franciszka, Piazza Comune, kościół M.B.
ponad Minerwą, bazylika św. Klary. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicy Asyżu.
9 dzień – Śniadanie, przejazd do FLORENCJI – stolicy Toskanii. Msza św. Zwiedzanie miasta: kościół Santa Croce z grobowcami słynnych artystów, plac Signoria, baptysterium, do którego prowadzą Rajskie Wrota, katedra Santa Maria del Fiore, plac Michała Anioła ze wspaniałym widokiem na miasto. Obiadokolacja
i nocleg w hotelu w okolicy Rimini.
10 dzień – Śniadanie, przejazd do WENECJI. Rejs statkiem kanałami do placu św. Marka. Msza św. Zwiedzanie miasta m.in.: Most Westchnień, bazylika św. Marka, Pałac Dożów, spacer trasą turystyczną do Mostu Rialto. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicy granicy włosko-austriackiej.
11 dzień – Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną do Polski przez Austrię i Czechy. Powrót w godzinach wieczornych.


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 10 noclegów, wyżywienie: 10 śniadań, 10 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie.

UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty lokalnych przewodników.

 
 

 
 
Członek
Beskidzkie Izby
Turystyki

Biuro Turystyczno-Przewozowe "Beskid Trans"
34-300 Żywiec, ul. Dworcowa 52
tel./fax.: 033 861 30 20, 861 00 64, tel. Kom. 0606 109 000, 0606 104 000