O NAS
 
NASZA FLOTA
 
BILETY
 
 WYCIECZKI
 
WCZASY
LAST MINUTE
WYPOCZYNEK DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY
PIELGRZYMKI
 
UBEZPIECZENIA
 
KONTAKT
 
 
  Wycieczka do Chorwacji w terminie 19-25.09.21014 tylko 1100.-zł ostatnie miejsca ! * * * Wycieczka do Budapesztu w terminie 3-4.08.2014  tylko 360.-zł * * * Wycieczka w Góry Stołowe 12-13.07.2014 - tylko 260.-zł * * * OSTATNIE MIEJSCA  ! ! ! Rezerwuj teraz !  
 

WYCIECZKI

Polska
Perły Zamojszczyzny
Podlasie, Warmia i Mazury
W krainie Jezior Mazurskich
Kraków i Wieliczka
Kazimierz Dolny i Sandomierz
Warszawa
Góry Świętokrzyskie
Kotlina Kłodzka i czeskie skalne miasto
Kotlina Kłodzka
Kotlina Kłodzka i Praga
Bochnia i Kraków
Zakopane, Termy Podhalańskie
Pieniny
Karkonosze i Drezno
Dolina Popradu i Pieniny
Bieszczady
Bieszczady i Lwów
Czechy
Praga i Kutna Hora
Morawy Południowe i Wiedeń
Praga i Jaskinie Morawskiego Krasu
Trzy Stolice
Austria
Wiedeń, Dolina Dunaju, Mariazell
Wiedeń - Cesarskie Miasto
Jeziora alpejskie i Bawaria
Nad brzegiem Dunaju
Tyrol
Węgry
Budapeszt 3 dni
Morawski Kras, Praga, Wiedeń i Budapeszt
Budapeszt, Eger i Miskolc-Tapolca
Niemcy
Bajkowa Bawaria
Berlin, Poczdam i Drezno
Tropikalna Wyspa i Berlin

Włochy

Północne Włochy i Istria
Rzymskie wakacje
Wzdłuż Półwyspu Apenińskiego
Klasyczne Włochy
Capri Tour
Bella Italia
Francja
Kraje Beneluxu
Paryż Stolica Świata
Paryż i zamki nad Loarą
Sanktuaria Maryjne Europy
Szwajcaria
Austria, Szwajcaria, Liechtenstein, Niemcy
Chorwacja
Chorwackie perły
Chorwackie impresje
Grecja
Antyczna Grecja
Grecja Pełna tardycji
Rumunia
Rumunia tour
Ukraina
Ukraina - Lwów
Kraje Nadbałtyckie
Perły północy
Kraje Bałkańskie
Magia Bałkanów
Bałkańskie rytmy

 

Włochy północne i Istria - 6 dni

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 dzień – Wyjazd w godz. rannych, przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch. Przyjazd do hotelu w Tarvisio, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2 dzień – Śniadanie, przejazd do PADWY. Zwiedzanie miasta m.in. bazylika św. Antoniego, uniwersytet (z zewnątrz), piękny plac Prato della Valle (największy miejski plac we Włoszech) z bazyliką św. Justyny i posągami sławnych mieszkańców miasta, spacer. Przejazd do PIZY. Zwiedzanie: plac Campo dei Miracoli ze słynną Krzywą Wieżą, katedra i baptysterium. Przejazd do hotelu w Montecatini Terme (miejscowość uzdrowiskowa znana już w XVIII w.). Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień – Śniadanie, przejazd pociągiem z Montecatini do FLORENCJI, stolicy Toskanii, słynnej ze swoich renesansowych arcydzieł. Zwiedzanie miasta: kościół Santa Croce z grobowcami słynnych artystów takich, jak Michał Anioł czy Galileusz, plac Signoria, baptysterium, do którego prowadzą słynne Rajskie Wrota, katedra Santa Maria del Fiore, plac Michała Anioła ze wspaniałym widokiem na miasto. Powrót pociągiem do Montecatini. Przejazd autokarem do VINCI, miejsca urodzenia Leonarda da Vinci. Znajduje się tam muzeum poświęcone artyście, w którym można zobaczyć m.in. drewniane rekonstrukcje maszyn oraz kopie obrazów i fresków Leonarda. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
4 dzień – Śniadanie. Przejazd do światowej stolicy mody MEDIOLANU. Zwiedzanie miasta m.in. katedra (wejście lub wjazd na dach), secesyjna arkada Galleria Vittoro Emanuele, słynna opera La Scala, Castello Sforzesco (z zewnątrz), kościół Santa Maria delle Grazie z freskiem Ostatnia Wieczerza. Przejazd do hotelu nad Jezioro Garda (największe i najpopularniejsze jezioro we Włoszech). Obiadokolacja i nocleg.
5 dzień – Śniadanie. Przejazd do WERONY, należącej, obok Wenecji, do najbardziej interesujących miast regionu Veneto: rzymski amfiteatr Arena z I w., Piazza dei Signori, Casa Capuletti ze słynnym balkonem szekspirowskiej Julii. Przejazd na obiadokolację i nocleg w ok. Innsbrucka.
6 dzień – Śniadanie, przejazd w kierunku Polski. Powrót w godzinach wieczornych.
*Istnieje możliwość wydłużenia programu o 1 dzień i dodania zwiedzania SIENY (jednego z najpiękniejszych średniowiecznych miast europejskich: Piazza del Campo, katedra, spacer po Via di Citta z pięknymi pałacami) i SAN GIMIGNANO (nazywanego miastem „pięknych wież” – zwiedzanie: Piazza del Duomo, Piazza della Cisterna, ulica San Giovani ze sklepami sprzedającymi miejscowe wyroby).


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, 5 noclegów, wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie.
UWAGA: Cena nie obejmuje biletów wstępu, pociągu, opłaty lok. przewodników ).

 
 

 
 
Członek
Beskidzkie Izby
Turystyki

Biuro Turystyczno-Przewozowe "Beskid Trans"
34-300 Żywiec, ul. Dworcowa 52
tel./fax.: 033 861 30 20, 861 00 64, tel. Kom. 0606 109 000, 0606 104 000